ComboFix

ComboFix jest darmowym programem, który przeprowadza skanowanie komputera w poszukiwaniu znanych, szkodliwych plików oraz infekcji komputerowych.  Darmowe i niezwykle skuteczne narzędzie do tworzenia szczegółowych logów systemu oraz usuwania z komputera wszelakiego rodzaju szkodliwego oprogramowania.

W przypadku znalezienia takowych, następuje automatycznie próba ich usunięcia. Poza swoją zdolnością usunięcia dużej ilości najbardziej rozpowszechnionych obecnie zagrożeń, ComboFix generuje na zakończenie log, który zawiera dużą ilość informacji. Informacje te mogą zostać użyte przez doświadczonego pomocnika na forum, by zdiagnozować oraz usunąć infekcje, które nie zostały automatycznie zlikwidowane przez program.

Osoby zainteresowane użyciem programu powinny obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użycia. Zalecane jest również by wszelkie działania, opierające się na informacjach wyświetlonych przez program, były przeprowadzane pod nadzorem osoby odpowiednio przeszkolonej i obeznanej z działaniem programu. Niezastosowanie się do tego zalecenia i użycie programu na własną rękę może doprowadzić do problemów z normalnym działaniem twojego komputera.

Aktualnie, program ComboFix może być uruchamiany tylko i wyłącznie na następujących wersjach systemu Windows:

  • Windows XP (tylko 32-bit)
  • Windows 2000 (tylko 32-bit)
  • Windows Vista (32-bit/64-bit)
  • Windows 7 (32-bit/64-bit)

Pobierz ComboFix z serwisu Pliki.pl